استارت آپ ها

استارت آپ ها

خوشه اپ

با خوشه آپ هرکسی می تواند بدون دانش برنامه نویسی اپ بنویسید. خوشه اپ پلتفرم اپلیکیشن ساز شرکت آتیه ارتباط کیش است.

”بیشتر”

این اپ امکان آن را فراهم می آورد تا کاربران بدون کوچکترین دانش برنامه نویسی، اپلیکیشن های بسیار قدرتمند و با امکانات فراوان تهیه نمایند.

”کمتر”

مهمانو، بسته پذیرایی مجالس

مهمانو یک روش جدید خرید پذیرایی میان وعده است که برای اولین بار در ایران از شهریور ۹۶ شروع به کار کرد.

”بیشتر”

همه می دونیم آماده کردن پذیرایی خوب و کامل یه رویداد چقدر کار سختیه. اونم وقتی که برگزارکنندگان رویداد درگیر کارهای اجرایی و هماهنگی های برگزاری مراسم هستن. مهمانو استارتاپیه که به جهت حل این مشکل راه اندازی شده.

”کمتر”

ادوک

ادوک يكي از نقاط راهبـردي شـركت آتیـه ارتباط كيش است كه در زمينه تبليغات مجازي و ارسال نوتيفيكيشن هاي تبليغـاتي فعاليت مي كند.

”بیشتر”

ادوک پلتفرمي است كـــه تبلیـغات درفضــــاي مجـازي را مديريت كـــرده و از طريق آن توسعه دهندگان و تبليغ كنندگان، به راحتي مي توانند خدمات مورد نظر خود را دريافت نمايند. ادوک امكان ارسال، مديريـت، انتخاب نوع كانال توزيــع، بسـتر و روشهاي انجام تبلیـــغ را در اختيار كاربـران قرار مي دهد و از امكان ارائه آمار و ايجاد ارتبـاط مؤثــر با آنان برخوردار است.

”کمتر”

همکلاسی، بستر اجتماعی آموزش و مدارس

هم‌کلاسی یک دستیار مجازی برای کمک به معلم در مستندسازی فعالیت‌های کلاس و دانش‌آموزان، ارتباط با والدین، اجرای آموزش‌های مجازی و مدیریت کلاس درس است.

”بیشتر”

اطلاع‌رسانی لحظه‌ای به والدین و جلب اعتماد آنان، هماهنگی بیشتر بین معلم و والدین، تقویت رفتارهای مثبت دانش‌آموزان، افزایش مشارکت دانش‌آموزان، ارتقای کیفیت آموزش و یادگیری و ایجاد هیجان و نشاط در کلاس درس نتایجی است که با استفاده از هم‌کلاسی به آن دست خواهید یافت.

”کمتر”