خدمات

خدمات

رندرفارم

رندر فارم شرکت آتیه ارتباط کیش، فعالیت خود را در سال 1396 با ایجاد و ساخت برنامه های تخصصی تلویزیونی در موضوعات مختلف

”بیشتر”

مربوط به فضای مجازی آغاز نمود. ساخت مستندهای تخصصی، ارائه مشاوره ها و ایجاد حمایت های تخصصی به فعالان حوزه رسانه های تصویری و ساماندهی آنان ازجمله فعالیت های این دپارتمان می باشد

”کمتر”

هاستینگ

علاوه بر طراحی و توسعه وبسایت و اپلیکیشن، شرکت آتیه ارتباط کیش از دیتاسنتر بسیار قدرتمندی برای هاستینگ وبسایت ها و

”بیشتر”

اپلیکیشن های مختلف برخوردار است. این شرکت خدمات هاستینگ حرفه ای در قالب پشتیبانی 7*24 در انواع مختلف هاست های اشتراکی، سرور مجازی و سرور اختصاصی داخل و خارج ایران ارائه می دهد.

”کمتر”

پلتفرم جامع تبلیغات

ادوک يـــكي از نقــاط راهبــــردي شــــركت آتيـه ارتباط كيش است كه در زمينه تبليغات مجازي و ارسال نوتيفيـــكيــشن هاي تبليغــــاتي فعاليـــت مي كند.

”بیشتر”

ادوک پلتفـــرمي اســـت كـــه تبليــــغات درفضــــاي مجـــــازي را مديريـــــت كـــرده و از طريــــق آن توسعه دهندگان و تبليغ كنندگان، به راحتي مي توانند خدمـات مورد نظر خود را دريافت نمايند. ادوک امكان ارسال، مديريـت، انتخـــاب نوع كانال توزيــع، بسـتر و روشـــهاي انجام تبلیـــغ را در اختيار كاربـــران قرار مي دهد و از امكان ارائه آمار و ايجاد ارتبـاط مؤثــر با آنان برخوردار است.

”کمتر”

خوشه اپ

با خوشه آپ هرکسی می تواند بدون دانش برنامه نویسی اپ بنویسید. خوشه اپ پلتفرم اپلیکیشن ساز شرکت آتیه ارتباط کیش است

”بیشتر”

و امکان آن را فراهم می آورد تا کاربران بدون کوچکترین دانش برنامه نویسی، اپلیکیشن های بسیار قدرتمند و با امکانات فراوان تهیه نمایند.

”کمتر”

خدمات IT

یکی ازاصلی ترین فعالیت های شرکت آتیه ارتباط کیش، توسعه وبسایت های مختلف در حوزه وب واپلیکیشن های تلفن همراه است.

”بیشتر”

وجود نیروهای متخصص در قالب تیم های مختلف و سبقه تولید وبسایت های و اپلیکیشن های مختلف در این حوزه سبب ایجاد پتانسیل بسیار ارزشمندی در این شرکت شده است.

”کمتر”