محصولات

آتیه ارتباط کیش

محصولات

بازار بزرگ اپلیکیشن

توپ با الویت برنامه های مربوط به مادر و کودک دارای دسته بندی های متفاوتی است و به گونه ای طراحی شده است.

”بیشتر”

همچنین، توسعه دهندگان اپلیکیشن نیز می توانند از امکانات ویژه ی آن بهرمند شوند و از طریق این بازار، برنامه های خود را در اختیار کاربران قرار دهند.

”کمتر”

پیام رسان کمان

کمان پيام رساني امن، مطمئن و داخلـي است كه نسخـــه اوليه آن توسط تيم پژوهـش و برنامـه نويسي شركت آتيه ارتباط كيش در سال 1396 رونمایي شده است.

”بیشتر”

کمان بر اساس ضرورت استفاده از پيام رساني داخلي، با دو رويكرد عمومي و سازماني و پيــاده سازي بستــري براي خلق كسب و كارهاي مبتني بر شبكه هاي مجازي توليد شده است.کمان در راستاي توسعه خويش از مزايايي نظير مديريت ذخيره سازي مديا، مديريت جريان ارتباط، فناوري و متدلوژي مناسب، مقياس پذيري، گرافيك زيبــا و امنيــت بالا بهره برده است.

”کمتر”

پلتفرم جامع تبلیغات

ادوک يـكي از نقـاط راهبردي شـركت آتيه ارتباط كيش است كه در زمينه تبليغات مجازي و ارسال نوتيفیكيشن هاي تبليغاتي فعالیت مي كند.

”بیشتر”

ادوک پلتفـرمي است كـه تبليـغات درفضاي مجازي را مديريــت كرده و از طريق آن توسعه دهندگان و تبليغ كنندگان، به راحتي مي توانند خدمات مورد نظر خود را دريافت نمايند. ادوک امكان ارسال، مديريـت، انتخـاب نوع كانال توزیـع، بسـتر و روشـهاي انجام تبلیـغ را در اختيار كاربـران قرار مي دهد و از امكان ارائه آمار و ايجاد ارتبـاط مؤثــر با آنان برخوردار است.

”کمتر”

رایانما

رایانما اولین نشریه تخصصی فناوری های نوین اطلاعات و ارتباطات است. رایانما می کوشند تا مخاطبان خود را در بستری آکنده از آموزش راهنمایی نماید.

”بیشتر”

این نشریه با جدیدترین تحولات ایران و جهان در حوزه های فناوری های نوین اطلاعاتی و ارتباطی قرار دهد. رایانما درگاه ورود به انقلاب چهارم صنعتی و ابزاری برای ورود به عرصه های مختلف دانش بنیان در دنیای فناوری ها و نوآوری روزمرست.

”کمتر”